Zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia

Zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj po południu na drodze krajowej numer 19 w Wilkołazie. Brały w nim udział 3 samochody osobowe. Do szpitala trafiły 4 osoby, kierujący byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia zablokowany jest jeden pas, ruch odbywa się wahadłowo-kierują nim policjanci. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Dziś po godzinie 14:00 w miejscowości Wilkołaz na drodze krajowej numer 19, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Jak wynika z wstępnych ustaleń dokonanych przez policjantów, jadący w kierunku Lublina osobowym peugeotem 76 letni obywatel Ukrainy, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Wskutek czego uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka osobowy renault którym podróżowała 34 letnia kierująca wraz z pasażerem i 3 letnim dzieckiem, a następnie w jadącego za renaultem seata. Wskutek zdarzenia kierujący peugeotem oraz 34 letni kierowca seata (z powiatu kraśnickiego) oraz dwóch pasażerów którzy z nim jechali, zostało przetransportowanych do szpitala. Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy i pogotowie ratunkowe,  obecnie policjanci prowadzą oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności. Ruch odbywa się wahadłowo, kierują nim policjanci.

młodszy aspirant Paweł Cieliczko

    • Uszkodzone pojazdy w rowie
    • Samochody i karetka w tle
    • Miejsce wypadku drogowego radiowozy i samochód osobowe na zdjęciu

<!–

  • –>

    Content retrieved from: https://krasnik.policja.gov.pl/lkr/informacje/aktualnosci/124896,Zjechal-na-przeciwlegly-pas-ruchu-i-doprowadzil-do-zderzenia.html.